O mnie


Pewnie wszyscy się zastanawiacie, kim jestem, dlaczego założyłam bloga i ogólnie rzecz ujmując co tutaj robię...

Kim jestem? 

 

To zależy z której strony chcecie mnie poznać. Przede wszystkim jestem uczennicą pierwszej klasy liceum. Jak się pewnie domyślacie- chodzę na tak zwanego humana. Do tego po latach rozłąki z książkami i ich sporadycznym czytaniu, wróciłam do tego i się wciągnęłam. I UWAGA UWAGA! Czytanie≠Kupowanie ton pozycji każdego miesiąca. Wiem, dziwne. Jestem też dziewczyną która uwielbia podróżować. No i ostatnia prawda o mnie. Tego się pewnie nie spodziewacie... Otóż, jest ze mnie zagorzała fanka sportu, ale nie każdego. Na piedestale stoi siatkówka. Cieszcie się, że nie widzieliście mnie w dniu, kiedy nasza reprezentacja zdobyła złoto MŚ. Uwierzcie, gdybyście mnie wtedy oglądali, to z miłą chęcią określilibyście mnie mianem świra... Ale mniejsza o to. Poza siatkówką lubię piłkę ręczną, koszykówkę i tenis (chociaż te dość sporadycznie oglądam). Ze sportów zimowych zdarza mi się pooglądać skoki narciarskie, biegi i czasami łyżwiarstwo szybkie. Rzadziej kibicuję piłkarzom nożnym. Mecze w telewizji oglądam od wielkiego dzwonu. Najczęściej kiedy kiedy lecą finały, albo Polska wygrywa w eliminacjach z kim, kto uchodzi za średnią lub dobrą drużynę. Nie mam nic przeciwko temu sportowi. Po prostu rzadziej go oglądam.

Co będę tutaj robić? 

 

Pisać, pisać i jeszcze raz pisać. Tylko nie do końca jeszcze wiem co. Wiem, że głównym tematem mają być moje opinie na temat książek. I nie, nie powiem, że będą to recenzje, bo pisząc o książkach nie do końca potrafię być obiektywna. A tak na poważnie to niech każdy zwie to jak chce. Ja recenzjami tego nie nazwę. 


Dlaczego założyłam bloga?

 

Od jakiegoś czasu zaczęłam oglądać BookTube i zachciało mi się pogadać z kimś o książkach, do których wróciłam po dość długiej rozłące. A że ludzie z mojego otoczenia prawdopodobnie są już lekko zmęczeni moim paplaniem, to postanowiłam gdzieś indziej wyżyć się twórczo- padło na bloga. Miejmy nadzieję, że was nie zanudzę i że moje teksty będą prezentowały sobą jakiś godny zainteresowania poziom.

Popular Posts

Flickr Images

Formularz kontaktowy